SAĞLIKLI VE DENGELİ BESLENİN..
Kuantum Yemek Fabrikası, sağlıklı ve dengeli besinler sunarak sizlere Gıda Mühendisleri ve Gıda Teknikerlerinden oluşan uzman kadrosuyla günlük alınması gereken kalori değerleri doğrultusunda hazırladıkları menülerle sağlıklı beslenmeyi sizlerle buluşturuyor.
KALİTELİ, LEZZETLİ VE MODERN
Kaliteden ödün vermeden, ev yemeği lezzetinde yemek sunma çabasında olan Kuantum Yemek Fabrikası, sizler için sektörün tüm yeniliklerini takip ederek uygulamaya almaktadır.
ÖNCELİĞİMİZ SAĞLIĞINIZ
Kuantum Yemek Fabrikası, ev yemeği sağlığında ve tadında titizlikle yaptığı yemeklerde, hazır yemek tüketimini azaltarak sağlıksız bir beslenme şekli olan fast food un neden olduğu obezite riskini ortadan kaldırır.
 
Personel Yemekleri
Şirketinizdeki çalışanların performansını arttırmak için ev yemeklerini aratmayan lezzetlerimizle yemek servislerinizi yapmaktayız. Ev yemeği titizliği ve lezzetinde iş yemeği Kuantum Yemek Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Kurum Yemekleri
Şirket organizasyonları ve toplantılarınızda vermek istediğiniz yemekler için özel sunumlar ve zengin menüler ile toplantılarınıza lezzet katıyoruz.
Catering Hizmetleri
Klasik lezzetleri, modern sunuşlar ve profesyonel servis kalitesi ile Dünya mutfağını misafirlerine sunan uzman kadrosu ve kusursuz servisiyle, günümüzün değişen lezzet anlayışı ve damak zevklerini doğrultusunda misafirlerimize unutamayacakları bir lezzet şöleni sunuyoruz.
Organizasyon Yemekleri
Hoş geldiniz" ikramı, kahve molaları, lunch box, oturma düzenli öğle yemeği, gala yemeği kongre hizmetlerinde Kuantum Yemek Fabrikası'na ait leziz ve özenle hazırlanmış lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz.

BİZİM İÇİN
Yemekte Sağlık & Hijyen

Bizim İçin

Bulaşık yıkama makineleriyle yüksek derecelerde yıkanan bulaşıklarda hijyeni sağladık.

Önemli..

Bizim İçin

Mutfağımızda sağlıklı koşulların oluşturulması temel amacımız.

Önemli..

Bizim İçin

Havalandırma sistemleri, yemeklerin hızlı soğutulması, hızlı pişirme üniteleri ile geleceğin tesislerine bir adım daha yaklaştık.

Önemli..

Bizim İçin

Termo line araçlar ve güler yüzlü profesyonel kadrosu ile zamanında ve eksiksiz olarak sizlere ulaştırmak.

Önemli..